All about packaging

Opakowania Tekturowe i Displaye

All about packaging

Projekt oraz Produkcja opakowań i display’i

Żadna nowoczesna marka nie może obecnie istnieć bez odpowiedniej oprawy graficznej, dlatego to właśnie opakowania stały się tak ważnym elementem wizualizacji oraz komunikacji marki. Opakowanie nie tylko znacząco ułatwia magazynowanie i transport, ale także zabezpiecza przed uszkodzeniami. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane opakowanie tekturowe może również podkreślać walory użytkowe i estetyczne produktu. Na kompleksowe zastosowanie pod tym kątem pozwalają zwłaszcza displaye, zwane również ekspozytorami. Do ich zalet należy nie tylko możliwość efektownego wyeksponowania produktu, ale również wysoka praktyczność i ekonomiczność.

Wytrzymałe i funkcjonalne opakowania tekturowe

Nasze opakowania skutecznie zabezpieczają magazynowany i transportowany towar. Wynika to zastosowania odpowiednio przygotowanej tektury falistej, zbudowanej z warstwowo ułożonych kawałków materiału, taka konstrukcja opakowania efektywnie amortyzuje przechowywaną zawartość, co niweluje ryzyko ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Ze względu na stosunkowo niskie koszty produkcji, opakowania tekturowe przyczyniają się do oszczędności na etapie wysyłki towarów. Kartony posiadają istotną przewagę nad swoimi odpowiednikami z drewna, metalu czy tworzyw sztucznych, które są znacznie cięższe i droższe w produkcji. Powierzchnia tekturowa pozwala jednocześnie na łatwe umieszczenie informacji dotyczących towaru, wagi lub innych danych, co znacząco upraszcza procesy logistyczne.

Kompleksowe zastosowanie

Opakowania z tektury falistej są bardzo uniwersalne, przez co znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach – w tym m.in. przemysłowej, spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, usługowej czy handlowej. Kartony z tektury falistej doskonale nadają się do przechowywania towarów i produktów różnego rodzaju, nie wpływając przy tym negatywnie na ich stan, parametry czy właściwości. Opakowania kartonowe mogą z powodzeniem spełniać nie tylko funkcje typowo użytkowe, ponieważ doskonale sprawdzają się jako element promocji marki oraz efektywnego marketingu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że zajmują bardzo niewiele miejsca w magazynie. Przed zastosowaniem i po zastosowaniu da się je złożyć, oszczędzając w ten sposób cenną przestrzeń. W zależności od potrzeb i wymagań, takie pudełka mogą mieć różne rozmiary i kształty.

Opakowania i displaye

Kompletna usługa

Opakowania
i koperty Ecommerce

Oferujemy opakowania kartonowe, które zastosować można w wielu celach. W tym opakowania ecommerce.

Klejenie
Opakowań i display’i

Nasz zespół projektowy skomponuje opakowanie produktu od podstaw

Opakowania kartonowe
w najlepszym wydaniu

AAP All About Packaging oferuje usługi dla branży e-commerce związane z pakowaniem, ekspozycją oraz logistyką. Dzięki wsparciu w zakresie magazynowania oraz dystrybucji towarów nasi klienci mogą skupić się na budowaniu swojej marki. W ofercie znajdują się opakowania dla branży e-commerce oraz usługi związane z ekspozycją towarów.

Klejenie display'i oraz kartonów

Nasz zespół projektowy skomponuje opakowanie produktu od podstaw

Co-packing konfekcjonowanie

Opakowanie jest idealnym nośnikiem identyfikacji wizualnej. Zadbaj o ten aspekt dzięki nadrukom na opakowaniach.

Opakowania tekturowe i displaye

Od najmniejszych do wielotysięcznych. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań.

 

Opakowania
e-commerce i koperty

Oferujemy opakowania kartonowe, które zastosować można w wielu celach. W tym opakowania ecommerce.

Opakowania kartonowe z nadrukiem

Oferujemy wysokiej jakości opakowania kartonowe z nadrukiem, które pozwolą wyróżnić Twoją markę.

 

Materiały POS

Oferujemy szeroki wybór materiałów POS, takich jak standy i wobblery. Nasze produkty skutecznie wspierają ekspozycję i promocję produktów w punktach sprzedaży, pomagając wyróżnić Twoją markę.

Opakowania i displaye AAP

Korzyści

Opakowanie typu display pozwala na zaprezentowanie produktów odbiorcom bez konieczności jego otwierania. Cechą charakterystyczną jest stabilne dno, a także nieco wyższa ścianka tylna. Taka konstrukcja pozwala klientom na wygodne sięganie po produkty, umożliwiając jednocześnie sprzedawcom przechowywanie towaru w uporządkowany sposób. Displaye (ekspozytory) przyciągają wzrok i są bardzo estetyczne, a ich specyficzny projekt uniemożliwia oryginalne przechowywanie produktów. Nieograniczone możliwości druku pozwalają na opracowanie niepowtarzalnego ekspozytora, który wyróżni markę wśród konkurencji za pomocą unikalnej wizualizacji. Ze względu na wysoką wytrzymałość, ekspozytory można wykorzystać wielokrotnie, co przyczynia się do oszczędności, jak i również nie pozostaje bez znaczenia dla środowiska naturalnego. Nasze displaye zachowują swoje funkcje ekspozycyjne i estetyczny wygląd nawet przy wielokrotnym użytkowaniu.

W zależności od wielkości i rozmiarów produktu, do wykonania display’ów dobieramy odpowiednie materiały, aby zapewnić optymalną wytrzymałość. Opakowania te mogą posiadać dodatkowo tekturowe wkładki czy przegrody, a nawet kratownice z tektur falistych. Projekty można wzbogacić o zróżnicowane rozwiązania w zakresie dna, ścianek, perforacji, wieka czy klejenia. Najczęściej stosowaną formą jest opakowanie z dnem kopertowym oraz górną klapką, która po otworzeniu i złożeniu do połowy pozwala na utworzenie dodatkowej przestrzeni reklamowej z opcją wycięcia dowolnego kształtu. W takich projektach często stosowane są perforacje ścianki przedniej oraz boków pod skosem. Gotowe opakowanie charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem i foremnym kształtem, a przy tym wyjątkowo niską wagą. Ze względu na dużą wytrzymałość, displaye da się transportować wygodnie i bez obawy o uszkodzenie produktów.

Grow Your Business With AAP

Kontakt

+48 887 774 455

+48 722 115 215

kontakt@aapackaging.com.pl

Napisz do nas