składanie ekspozytorów

Klejenie display’i oraz kartonów

Klejenie Ekspozytorów

Powtarzalność i  dokładność

Niezaprzeczalnie opakowania są obecnie bardzo istotnym elementem każdego produktu, nie tylko skutecznie zabezpieczają go przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, ale niejednokrotnie podkreślają jego walory estetyczne i użytkowe. Opakowania spełniają także funkcję reklamową, a ich produkcja wymaga odpowiedniego zespojenia powierzchni, celem utworzenia solidnego i jednolitego połączenia. Metodą wykorzystywaną w tym procesie jest klejenie, które bardzo dobrze sprawdza się w przypadku display’i oraz zwykłych kartonów.

Nowoczesne technologie w branży opakowań

Sklejanie kartonów odbywa się przy zastosowaniu różnych metod, a każda z nich posiada unikalne właściwości i zapewniają wysoką jakość połączenia. Opakowania te charakteryzują się sztywną strukturą, ze względu na zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów. Aby skutecznie zespoić tekturę lub płytę falistą, konieczne jest uzyskanie dostatecznej przyczepności i jednocześnie krótkiego czasu wiązania. Stosujemy tylko najwyższej jakości kleje sprawdzonych światowych marek, dzięki czemu jesteśmy tak pewni jakości połączenia.

Kleimy podłoża o strukturze falistej, a także powlekane i niepowlekane, pokryte barwnikami czy trudno przylepne. Preparaty, które używamy nadają się do zespajania różnych form tektury, dzięki czemu pozwalają na skuteczne i estetyczne klejenie displayów oraz innych kartonów.

Innowacyjne metody klejenia

Klejenie opakowań przeprowadzamy w sposób odpowiedni do parametrów materiału, znaczenie ma zarówno wilgotność powietrza na etapie produkcji i transportu kartonów oraz display’i, jak i zmienność temperatury na hali produkcyjnej lub w warunkach zewnętrznych. O wyborze metody klejenia decyduje również sam proces produkcyjny, a z uwagi na wysoką przepustowość opakowań, konieczne jest zapewnienie możliwie krótkiego czasu spajania materiałów. Specjalnych rozwiązań wymagają dodatkowe trudności, takie jak np. konieczność foliowania czy powlekania opakowań. Z tego względu klejenie kartonów przeprowadzamy z uwzględnieniem właściwego poziomu adhezji. W przypadku nadmiernie gładkiej powierzchni do zespojenia, wykorzystujemy technologie zapewniające optymalne warunki techniczne dla całego procesu.

Opakowania kartonowe
w najlepszym wydaniu

AAP All About Packaging oferuje usługi dla branży e-commerce związane z pakowaniem, ekspozycją oraz logistyką. Dzięki wsparciu w zakresie magazynowania oraz dystrybucji towarów nasi klienci mogą skupić się na budowaniu swojej marki. W ofercie znajdują się opakowania dla branży e-commerce oraz usługi związane z ekspozycją towarów.

Klejenie display'i oraz kartonów

Nasz zespół projektowy skomponuje opakowanie produktu od podstaw

Co-packing konfekcjonowanie

Opakowanie jest idealnym nośnikiem identyfikacji wizualnej. Zadbaj o ten aspekt dzięki nadrukom na opakowaniach.

Opakowania tekturowe i displaye

Od najmniejszych do wielotysięcznych. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań.

 

Opakowania
e-commerce i koperty

Oferujemy opakowania kartonowe, które zastosować można w wielu celach. W tym opakowania ecommerce.

klejenie tektury

Precyzja i powtarzalność

Display’e nazywane są również ekspozytorami, ponieważ pozwalają na efektowne wyeksponowanie produktu umieszczonego w opakowaniu oraz uwydatnienie jego zalet. Za ich pomocą da się łatwo zaprezentować zawartość, bez konieczności wyciągania jej z pudełka. Funkcje promocyjne dodatkowo zapewnia możliwość naniesienia dowolnego nadruku, który zachęci do zakupu lub pełni rolę informacyjną. Klejenie display’i realizujemy na potrzeby wielu branż, w tym kosmetycznej, farmaceutycznej, elektronicznej czy spożywczej. Solidnie wykonane i zespojone opakowania posiadają atrakcyjny wygląd, a jednocześnie przyspieszają wykładanie towarów przez pracowników sklepu. Produkty eksponowane przy ich zastosowaniu są dobrze zabezpieczone, Prawidłowo sklejone displaye spełniają rolę ochronną i zapewniają prawidłowe wyeksponowanie towaru na półkach. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość łatwego transportu oraz łatwości w przechowywaniu, co w szeroko rozumianej branży logistycznej ma szczególnie ważne znaczenie.

Wysoka jakość opakowań i wytrzymałość spojenia

Kleje wykorzystywane przez naszą firmę bardzo dobrze nadają się do zabezpieczania opakowań, ze względu na wysoką wydajność, a z ich pomocą można zespajać zarówno kartony wystawowe, jak i te przeznaczone wyłącznie do magazynowania i przechowywania. Cały proces polega na wstępnym formowaniu opakowań, a następnie naniesieniu kleju w odpowiednich miejscach i złożeniu gotowego kartonu. W naszej firmie prace wykonujemy ręcznie, przy wykorzystaniu wysokiej jakości surowców. Tekturę falistą i inne stosowane materiały wyróżnia duża stabilność i przyjazność dla środowiska, a także wyjątkowa lekkość. Tak przygotowane opakowanie doskonale sprawdza się jako nośnik reklamy i element identyfikacji marki, który jednocześnie skutecznie zabezpiecza produkt. Solidnie sklejony display z powodzeniem spełni wymagania każdej firmy pod kątem spełnianych funkcji oraz formy wykończenia. Wynika to ze znaczącej przewagi stosowanych metod nad klasycznym zszywaniem czy stosowaniem taśm zespajających – zapewniają bowiem estetyczny wygląd, wysoką trwałość wiązania oraz niezawodność w każdym zastosowaniu.

Grow Your Business With AAP

Kontakt

+48 887 774 455

+48 722 115 215

kontakt@aapackaging.com.pl

Napisz do nas