kartony z nadrukiem

Opakowania Kartonowe z nadrukiem

opakowania kartonowe z nadrukiem

Doskonały Nośnik wizualny

Sukces w biznesie online zależy od wielu czynników, dlatego dbałość o szczegóły jest w tym przypadku bardzo ważna.Klienci zwracają uwagę nie tylko na sam produkt, ale także na jakość oraz design ich opakowań. Najlepsi wykorzystują to w przemyślany sposób. Jako doświadczony producent opakowań kartonowych i displayów oferujemy szeroką gamę możliwości personalizowanych kartonów oraz kopert e-commerce. Kartony i pudełka z AAP All About Packaging to idealne produkty dla Twojego biznesu.

Kartony wysyłkowe z nadrukiem w e-commerce?

Marketing i reklama w branży e-commerce nie zatrzymały się ani na chwilę od momentu jej powstania, a wręcz przeciwnie – ciągle nabierają tempa. Nowe sklepy internetowe szukają innowacyjnych sposobów, by zaistnieć w oczach konsumenta i nie chodzi tu już tylko o sprzedaż. W nowoczesnym marketingu znaczenie ma przede wszystkim nawiązanie relacji z konsumentami, zdobycie ich zaufania, a dopiero na końcu – przekształcenie w klientów i powracających klientów.

Współcześnie jakość towaru ma ogromne znaczenie, ale nie bez znaczenia jest rodzaj opakowania, jego bezpieczeństwo i łatwość otwierania, które liczą się dla konsumentów w równym stopniu. Sprytne biznesy e-commerce nie rezygnują przy tym z okazji, by przyciągnąć i zatrzymać wzrok konsumenta już na etapie pierwszej interakcji z przesyłką.

Wysokiej klasy pudełka kartonowe z nadrukiem powinny znaleźć się na stałe w budżecie każdego poważnego sklepu internetowego. Funkcjonalny karton fasonowy z nadrukiem pozwoli na bezpieczne opakowanie zamówionych przez klienta towarów, jednocześnie stwarzając marce okazję do ekspozycji swojego logo oraz hasła reklamowego.

Opakowania kartonowe
w najlepszym wydaniu

AAP All About Packaging oferuje usługi dla branży e-commerce związane z pakowaniem, ekspozycją oraz logistyką. Dzięki wsparciu w zakresie magazynowania oraz dystrybucji towarów nasi klienci mogą skupić się na budowaniu swojej marki. W ofercie znajdują się opakowania dla branży e-commerce oraz usługi związane z ekspozycją towarów.

Klejenie display'i oraz kartonów

Nasz zespół projektowy skomponuje opakowanie produktu od podstaw

Co-packing konfekcjonowanie

Opakowanie jest idealnym nośnikiem identyfikacji wizualnej. Zadbaj o ten aspekt dzięki nadrukom na opakowaniach.

Opakowania tekturowe i displaye

Od najmniejszych do wielotysięcznych. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań.

 

Opakowania
e-commerce i koperty

Oferujemy opakowania kartonowe, które zastosować można w wielu celach. W tym opakowania ecommerce.

kartony z własnym nadrukiem

personalizowane kartony

Wykorzystując mocne, solidnie wykonane opakowania kartonowe z nadrukiem od AAP All About Packaging, każda firma może stworzyć sobie szansę i pozwolić się zapamiętać klientom. Możliwości, jakie otwiera projektowanie i wytwarzanie kartonów personalizowanych na zamówienie, nie kończą się wyłącznie na umieszczeniu na nich logo czy hasła reklamowego.

Nasze kartony z nadrukiem, dostępne w wielu różnych rozmiarach, to wprost wymarzone medium, by stworzyć projekty opakowania dostosowanego do różnego typu okazji podczas całego roku handlowego. Dzień Kobiet, Walentynki, Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, a może początek lata? Dzięki elastyczności, jaką oferujemy naszym kontrahentom, teraz firmy e-commerce mają okazję, by wysyłać towar do klientów w opakowaniach, z jakich nie korzysta nikt inny.

Badacze trendów marketingowych wskazują wyraźnie, że nacisk kładziony na indywidualne doświadczenie konsumenta staje się coraz mocniejszy. Dlatego nie zaszkodzi posunąć się jeszcze dalej z wyobraźnią, dzięki której klienci przeżyją prawdziwe zaskoczenie! Wystarczy zamówić u nas kartony personalizowane z popularnymi w Polsce imionami lub z dekoracją nawiązującą do asortymentu wybieranego przez klienta. Konkurencja jeszcze nie zdążyła wpaść na ten pomysł!

Grow Your Business With AAP

Kontakt

+48 887 774 455

+48 722 115 215

kontakt@aapackaging.com.pl

Napisz do nas

Opakowania kartonowe nadruk – droga do skutecznego brandingu

Można stwierdzić, że na cyfrowej arenie toczy się nieustanny bój o klienta, a konkurencja nie przestaje rosnąć! Według danych z 2022 roku, każdego miesiąca w Polsce otwieranych jest ponad 350 sklepów e-commerce ze wszystkich branż.

Można oczekiwać, że liczba ta będzie skokowo wyższa z roku na rok. Jak dać się odnaleźć w tym nieskończonym zbiorze? Podstawą jest oczywiście branding – to sposób, by sklep e-commerce przestał być tylko dostawcą towarów i zaczął być postrzegany jako marka sama w sobie.

W dobrym brandingu wszystko ma znaczenie: logo, claimy, zdjęcia, wideo, kontent pisany, komunikacja poprzez social media, ale także – a może przede wszystkim – personalizacja doświadczenia, jakie dostarczane jest klientowi. Unikalne motywy graficzne związane z marką to doskonały sposób, by stworzyć pudełka kartonowe z nadrukiem, które wykonają za firmę sporo marketingowego wysiłku.

Kartony na zamówienie z nadrukiem – jakie korzyści dają biznesom?

Rosnący zasób analiz marketingowych z dziedziny e-commerce pokazuje jasno, jak wielkie znaczenie ma obecnie rozpoznawalność marki. Klienci nie tyle kupują sam towar, co kupują go jako część pewnego niepowtarzalnego doświadczenia, jakie kojarzy im się z marką.

Dlatego właśnie nie warto pomijać żadnej okazji do rozbudowania brandingu, zwłaszcza tak oczywistej, jak wysyłka towaru zapakowanego we własne kartony z nadrukiem. Oto wybrane korzyści, jakie płyną z wprowadzenia personalizowanych kartonów wysyłkowych w sklepie e-commerce:

– podniesienie profesjonalnego wizerunku marki w oczach klienta,

– wyróżnienie się na tle konkurencji, która stosuje zwykłe opakowania,

– nietypowa metoda na komunikację z klientem i jego zaciekawienie,

– sposób na niecodzienne przekazanie informacji o produkcie, np. w formie obrazka na kartonie,

– skrócenie czasu potrzebnego na pakowanie dzięki optymalnemu rozmiarowi i zamknięciu kartonów AAP,

– zabezpieczenie przesyłki przed zniszczeniem, co wywoła wdzięczność i pozytywny nastrój u klienta,

– droga do większego zasięgu organicznego – klienci chętnie publikują zdjęcia ciekawych paczek na Instagramie lub FB!

Oryginalne opakowania – metoda na sukces dla małych biznesów!

Inwestycja w nasze kartony na zamówienie z nadrukiem sprawdzi się doskonale w biznesach e-commerce wszelkiego typu. Ale małe, początkujące firmy lub nowe marki, które dopiero wchodzą na rynek, mają tu szczególnie dużo to wygrania! Zwłaszcza, jeśli połączą solidnie opakowania kartonowe z nadrukiem od AAP z wyjątkowo kreatywnym designem albo osobistymi, inspirującymi zwrotami do klienta, naniesionymi na paczkę.

Wielu konsumentów obecnie świadomie poszukuje produktów tworzonych przez niewielkie, jednoosobowe i lokalne marki. Może to być odzież, biżuteria, kosmetyki, żywność lub bardziej niszowe towary, jak choćby sprzęt muzyczny czy kocyki dla dzieci. Konsumentów dawno temu zmęczyły agresywne strategie wielkich koncernów, dlatego też decydują się na alternatywy.

Jeśli właśnie zaczynasz sprzedaż w swoim własnym, oryginalnym biznesie e-commerce, oferujesz ręcznie robione produkty lub wyselekcjonowane, rzadkie towary, zdecyduj się na nasze kartony z nadrukiem. Małe biznesy nigdy nie osiągną przychodów, które pozwolą im konkurować z gigantami rynku w zakresie nakładów ponoszonych na reklamę. Mogą za to wyróżnić się czymś innym – sercem włożonym w każdy etap komunikacji z klientem, od towaru aż po sympatyczne, budzące uśmiech kartony wysyłkowe z nadrukiem.

Opakowania kartonowe nadruk od AAP – czas się pokazać na YT i TikToku!

Digital marketing to obecnie ogromna dominacja treści wideo. Samodzielne tworzenie takich treści często przerasta początkujące sklepy online, gdyż jest to kosztowne i pracochłonne. Na szczęście w modzie jest obecnie autentyczność, widoczna szczególnie w autorskich filmikach z TikToka i Youtube Shorts. Jeśli twoja marka ma już taki kanał, warto pokazać klientom nieco więcej, niż tylko same towary.

Filmik o tym, jak pakowane są przesyłki i jak wyglądają wasze opakowania z nadrukiem firmowym, może przyciągnąć uwagę, jeśli będzie przestawiony w odpowiednio lekki i zabawny sposób. Nawet marki, które nie prowadzą jeszcze własnych kanałów na tych portalach, mogą skorzystać z tej strategii marketingowej!

Jaki jest sekret! To oczywiście wysyłka towarów do klientów we własnych, oryginalnych kartonach i kopertach. Niech pojawi się na nich nie tylko logo, ale także wpadający w ucho wierszyk, życzenia miłego dnia albo rysunek-zagadka, która dodatkowo przyciągnie uwagę osoby odbierającej przesyłkę. Wystarczy połączyć tak zaprojektowane opakowania z akcją unboxingu przesyłek, zainicjowaną w social media. Ani się obejrzysz, a na YT i Tiktoku pojawi się pełno filmików od Twoich klientów, prezentujących otwieranie paczek ze sklepu i ich zawartość.

Ekologia a kartony wysyłkowe – biodegradowalne opakowanie produktów

W 2023 roku rozmowa o stanie środowiska naturalnego nie toczy się już w wąskim gronie naukowców czy aktywistów. Biorą w niej udział praktycznie wszystkie media, także media społecznościowe, a wraz z nimi – wielu z nas. Nic więc dziwnego, że tak duża grupa osób zwraca obecnie uwagę na ślad węglowy, jaki pozostawiają za sobą ich różne codzienne wybory.

Oczywiście, większość konsumentów nie zaprzestanie z tego powodu zakupów, ale znacznie chętniej wybiorą oni sklep, który decyduje się na pakowanie towarów w opakowania kartonowe z nadrukiem, aniżeli konkurenta wysyłającego każdy produkt w osobnej folii.

Dzięki praktycznym kartonom fasonowym z nadrukiem możliwe jest bezpieczne i szybkie pakowanie różnego typu przesyłek z korzyścią dla środowiska. Kartony AAP All About Packaging są na tyle dobrze wykonane, że mogą być z powodzeniem przystosowane przez klientów do innych zastosowań po wypakowaniu z nich zamówionych towarów.

To przyszłościowa strategia, która niewątpliwie wpłynie pozytywnie na odbiór biznesu przez konsumentów, a widoczne na kartonie logo zapisze się w pamięci na stałe jako marka kojarząca się z dbałością o dobro Ziemi.

Czy inwestycja we własne kartony z nadrukiem ma sens?

Niektórym sklepom może się ciągle wydawać, że jakość i wygląd opakowania na produkty kupowane online nie ma większego znaczenia. W końcu i tak klienci wyrzucają niepotrzebne kartony – po co więc wkładać większą energię w ich projekt i dobór do rodzaju przesyłki? To myślenie zdecydowanie nie ma przyszłości! W AAP All About Packaging wiemy doskonale, że współczesnym konsumentom wszystko potrafi sprawić różnicę, a ta przekłada się często na przychód danego sklepu.

Wyobraźmy to sobie na przykładzie. Powiedzmy, że konsument ma do wyboru kilka sklepów online z kosmetykami lub żywnością, a ich asortyment koncentruje się na gamie podobnych marek i produktów, choć design strony nieco się różni. Sklepy te wykorzystują te same strategie digital marketingu, a ich obsługa klienta stoi na podobnie wysokim poziomie. Jeden ze sklepów decyduje się wprowadzić funkcjonalne, uniwersalne pudełka tekturowe z nadrukiem.

Klienci wyjmują z paczkomatu lub odbierają od kuriera opakowanie, które wygląda ponadprzeciętnie dobrze, podkreśla to profesjonalizm wysyłki, a przy tym wzmacnia zaufanie klienta do marki. Jeśli marka inwestuje w personalizowane kartony, to z całą pewnością reprezentuje sobą coś więcej, niż tylko przypadkowy sklep, do którego może nie wato jest wracać.

Tacy konsumenci wracają, stając się lojalnymi klientami. Opowiadają też innym o swoich pozytywnych doświadczeniach ze sklepem przy użyciu social media. Tak właśnie buduje się prawdziwy zasięg organiczny – aż trudno uwierzyć, że grają w tym rolę z pozoru zwyczajne kartony z nadrukiem!

Kartony od AAP All About Packaging – sposób na błyskawiczną wysyłkę

Klienci sklepów internetowych mają obecnie do wyboru niezwykle szeroki wachlarz możliwości, zarówno w zakresie dostępności poszczególnych towarów, jak i charakteru samego sklepu e-commerce. Istnieją biznesy e-commerce, które faktycznie są niepowtarzalne – to choćby wszystkie wyroby DIY, w tym biżuteria, ubrania, czy kosmetyki.

Jednak pozostała część sklepów internetowych musi się postarać, by wyróżnić się w oczach konsumentów czymś poza asortymentem. Ten ostatni często się powtarza, ale istnieją jeszcze rzeczy niepowtarzalne, to przede wszystkim charakter samej marki, jednak równe znaczenie ma także poziom obsługi klienta.

Dziś liczy się szybkość! Szybkość odpowiadania na pytania, szybkość działania, szybkość wysyłki. Tę ostatnią można znacznie przyspieszyć, równocześnie inwestując w odpowiednie zabezpieczenie.

Pakowanie towaru w profesjonalne kartony fasonowe z nadrukiem od AAP All About Packaging. Nasze opakowania tekturowe z nadrukiem pasują zarówno do tradycyjnych paczkomatów, jak i do nowszych automatów na paczki jak choćby Allegro One, Aliexpress czy Orlen.

Ich uniwersalne rozmiary zostały również dostosowane do wymogów wszystkich czołowych firm kurierskich działających w Polsce. Kartony wysyłkowe z nadrukiem od AAP to prosta metoda na szybkie i sprawne przygotowanie wysyłki oraz jej nadanie. Dzięki temu klienci z chęcią wrócą na zakupy do sklepu, w którym mogą się spodziewać zamówionych towarów prawie od razu!

Koperty wysyłkowe z nadrukiem to estetyczne opakowania na małe przesyłki

W sklepie e-commerce należy być przygotowanym na każdą ewentualność – to nie ulega wątpliwości! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu zapewne przekonuje wielu klientów, pojawią się też osoby, które będą zainteresowane tylko jednym niewielkim produktem. Można go oczywiście wysłać w miniaturowym kartonie z nadrukiem, jednak w niektórych przypadkach lepszym wyborem będą profesjonalne, personalizowane koperty wysyłkowe.

AAP All About Packaging przygotowała się na każdą indywidualność, dlatego obok szerokiego wyboru uniwersalnych kartonów z nadrukiem możemy zaproponować także lekkie, a przy tym wytrzymałe koperty wysyłkowe. Koperty stanowią znacznie bardziej nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie, jeśli do wysłania jest jeden mały produkt. Koperty z nadrukiem sprawdzą się doskonale w firmach, których produkty z zasady są niewielkie, np. przy sprzedaży biżuterii, elementów do jej wyrobu albo różnego typu akcesoriów hobbystycznych itd.

Mimo swojego niewielkiego rozmiaru nasze koperty są wykonane z podobnie wytrzymałych jakościowo materiałów, co wszystkie inne opakowania z oferty firmy. Bez obaw – nie rozerwą się przez przypadek, a zamknięte w nich towary bezpiecznie dotrą do zadowolonych klientów. Koperty można także wykorzystać, by wysłać klientom i kontrahentom materiały reklamowe, katalogi albo pocztówki okazjonalne.

Kartony AAP All About Packaging to wyłącznie najlepsza jakość!

Dużo mówimy o wyglądzie i estetyce opakowań produktowych. To coś, co ma ogromne znaczenie przy wysyłce towarów, jednak nie należy pomijać materiałów, z których wykonane są opakowania.

Z kartonami personalizowanymi od AAP All About Packaging nie ma się o co martwić! Jesteśmy ekspertami i sami projektujemy nasze kartony i displaye tak, aby nie były narażone na uszkodzenia. Sami je także kleimy, wykorzystując w tym celu najnowsze technologie oraz innowacyjny proces produkcji.

Firm, które nam zaufało, jest coraz więcej, a nasi klienci z sektora e-commerce podkreślają pozytywne zaskoczenie jakością produkowanych przez nas kartonów z nadrukiem. To opakowania, które pod względem technologicznym przewyższają wiele dostępnych na rynku konkurencyjnych ofert.

Pomimo tego że o opakowaniach kartonowych zostało już powyżej naprawdę wiele powiedziane, w dalszym ciągu warto zdobywać na ten temat nowe informacje i wiedzę z tego zakresu. Rynek cały czas bardzo intensywnie się rozwija, oferując klientom coraz to nowsze rozwiązania. Oznacza to, że All About Packaging, czyli polski producent opakowań kartonowych z nadrukiem nie może pozostawać w tyle.

Kartony z nadrukiem producent krajowy — najważniejsze zalety

Dlaczego warto wybrać krajowego producenta kantonów z nadrukiem? Każdy z nas doskonale wie, że na rynku można bez trudu znaleźć zagranicznych dostawców opakowań kartonowych, którzy będą w stanie zrealizować właściwie każde zlecenie. Co więc dokładnie sprawia, że warto korzystać z usług polskiej firmy AAP?
Oczywiście powodów podjęcia takiej decyzji może być wiele i każdy z klientów może kierować się czymś zupełnie innym. Warto jednak wymienić najważniejsze czynniki decyzyjne, które za tym będą stały. Na co w większości wskazują klienci? Jedną z najważniejszych zalet polskiego dostawcy jest możliwość uzyskania zamówienia w bardzo krótkim czasie. Zagraniczni dostawcy będą w stanie wyprodukować zamówione kartony równie szybko, lecz czas ich dostawy będzie naprawdę bardzo długi.
Inną niezaprzeczalną zaletą firmy AAP jest swoboda komunikacji z klientem. Oczywiście w przypadku zagranicznych producentów wspomnieć można o barierze językowej, lecz również o innej mentalności oraz przede wszystkim wrażliwości. Komuś z zupełnie innego kręgu kulturowego czasem może być ciężko precyzyjnie przekazać, jaki chce się otrzymać produkt, rodzaj nadruku i jego styl wykonania.
Co natomiast z innym kluczowym dla wielu zamawiających kartonowe opakowania z nadrukiem czynnikiem decydującym, czyli cenie? Rzecz jasna na rynku zagranicznym można znaleźć tańsze oferty, lecz umówmy się, czy naprawdę dla oszczędzenia kilkunastu groszy na opakowaniu warto ryzykować opóźnienia w dostawach czy też reklamacje wynikające z niskiej jakości otrzymanego produktu?

Inne wykorzystanie kartonów z nadrukiem — domowe zastosowania

Kto w przeważającej większości zamawia nasze produkty? Każdy producent kartonów z nadrukiem celuje przede wszystkim w klienta hurtowego, który jednorazowo zamawia duże partie towaru. Takimi klientami mogą być hurtownie, sklepy internetowe lub też producenci towarów. Co jednak bardzo interesujące, do producentów takich opakowań kartonowych coraz częściej zgłaszają się także klienci indywidualni. Widzimy to i odpowiednio dostosowujemy ofertę również do nich.
Jakiego typu kartony najczęściej interesują klienta detalicznego? Przeważnie wybiera on je do składowania i przechowywania rzeczy osobistych w domu. Czasem potrzebuje ich do przeprowadzki lub też do wysłania jakiegoś produktu np. rodzinie. Opakowania z indywidualnie wybranym nadrukiem sprawią, że takie kartony nie tylko będą spełniały wszystkie swoje cele użytkowe, lecz dodatkowo będą się bardzo atrakcyjnie prezentowały od strony wizualnej.

Jak wygląda proces realizacji zlecenia?

Klient detaliczny bardzo często czuje obawę przed zamawianiem opakowań kartonowych bezpośrednio u producenta z powodu braku odpowiedniej wiedzy w zakresie procesu realizacji takiego zamówienia. Warto więc, aby uniknąć wszelkich wątpliwości, wyjaśnić, jak realizacja takiego zlecenia zwykle przebiega.

Oczywiście na samym początku rozpoczynamy od wykonania projektu nadruku, który ma się znaleźć na kartonie. Klient może liczyć na pełne wsparcie i doradztwo ze strony naszych pracowników.
Po ustaleniu wszelkich szczegółów zamówienie jest przyjmowane i następuje jego realizacja. Każdy producent opakowań kartonowych z nadrukiem zastrzega, że czas oczekiwania jest dość elastyczny i trudno jest dokładnie przewidzieć, kiedy zlecenie będzie gotowe. Zwykle jednak nie trwa to dłużej niż 7 dni roboczych.
Gdy zamówienie będzie już przygotowane, organizowana jest dostawa do klienta, aby wszystkie zamawiane przez niego opakowania kartonowe dotarły na czas pod wskazany adres.
Na tym współpraca nie musi się kończyć, dlatego też nasi pracownicy zawsze starają się podtrzymać kontakt i upewnić się, chociażby w zakresie zadowolenia klienta z szybkości i efektów realizacji zamówienia.

Jakiego rodzaju opakowania kartonowe możemy wykonać?

Każdy nasz klient musi mieć świadomość, że w ofercie posiadamy naprawdę bardzo duży wybór zróżnicowanych wersji, odmian i rodzajów opakowań kartonowych. Co więcej, realizujemy nasze zlecenia kompleksowo i całkowicie samodzielnie. To nasi pracownicy na specjalistycznych maszynach realizują nadruki, klejenie czy też kaszerowanie, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość zamówionych kartonów. Pod konkretne zamówienie klienta możemy wykonać klejenie przestrzenne, a także okienkowanie kartonu. Możliwości są właściwie nieograniczone, więc każde, nawet z pozoru niemożliwe do zrealizowania zlecenie, zostanie przez nas przyjęte i doprowadzone do końca, by klient mógł w pełni usatysfakcjonowany korzystać ze swoich opakowań kartonowych z nadrukiem.