kartony do wysyłki

Opakowania E-Commerce i Koperty

opakowania wysyłkowe

Doskonały Nośnik wizualny

Prowadzenie działalności w e-commerce jest nieodłącznie powiązane z koniecznością wysyłania produktów w mniejszych lub większych paczkach. Zawartość trzeba zabezpieczyć przed uszkodzeniami, aby uniknąć reklamacji od klientów. Aby zapewnić stabilność i wytrzymałość paczki, warto zdecydować się na inwestycję w odpowiednie opakowania wysyłkowe. W tym celu zastosowanie znajdują zarówno kartony, jak i koperty w wielu formatach, nowoczesne opakowania e-commerce mogą być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Ich funkcja nie jest ograniczona wyłącznie do transportowej, ponieważ z powodzeniem sprawdzają się jako nośnik marketingowy. Starannie zaprojektowane opakowanie e-commerce pozwoli na wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zwiększanie świadomości marki pośród wszystkich mających styczność z opakowaniem, niekoniecznie będących odbiorcą danej paczki.

Nowoczesne opakowania ecommerce

 Opakowanie e-commerce, które wyróżni się na tle konkurencji, wcale nie musi posiadać elementów identyfikacji wizualnej, aby korzystnie wpływać na wizerunek firmy. Sprzedaż produktów w sklepie internetowym zawsze powinna się odbywać przy najwyższym poziomie obsługi, co dotyczy również odpowiedniego zabezpieczenia produktów na czas transportu. Produkt, który dzięki zastosowaniu odpowiedniego opakowania wysyłkowego zjawia się u klienta w stanie nienaruszonym, to najlepsza rekomendacja dla zastosowanego opakowania transportowego. Sprawnie przeprowadzona transakcja może skutecznie zachęcić klientów do ponownego dokonania zakupu. Nawet standardowe i minimalistycznie zaprojektowane opakowania wysyłkowe mogą zwrócić uwagę odbiorców, którzy docenią ich funkcjonalność oraz praktyczność. Prostota takich kartonów i kopert sprzyja jednocześnie zachowaniu anonimowości transakcji.

Wysoka jakość wykonania

Dla klientów sklepów internetowych szczególne znaczenie ma zarówno wysoka jakość produktów, jak i odpowiednio atrakcyjny koszt wysyłki. Nie bez znaczenia pozostaje również czas dostawy, zwłaszcza w przypadku większej ilości zamówień. Oferowane przez nas kartony do wysyłki znacząco podnoszą wydajność pakowania, dzięki czemu przyspieszają cały proces. Ich projekt bazuje na odpowiednio skonstruowanym i wytrzymałym dnie, które w zależności od rozmiarów z powodzeniem zniesie różny poziom obciążenia. Wysokiej klasy kartony wysyłkowe powstają z wytrzymałej tektury, zapewniającej ochronę produktom narażonym na zniszczenia. Materiał ten jest kilkuwarstwowy, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa i zapobiega zgnieceniom lub innym uszkodzeniom. Takie kartony e-commerce pozwalają na wysyłkę zarówno bardzo delikatnych, jak i szczególnie ciężkich przedmiotów. Ich zastosowanie daje gwarancję zachowania nietkniętej zawartości, a wszystko to powoduje, że pudełka kartonowe wysyłkowe z powodzeniem spełniają zróżnicowane potrzeby klientów.

Opakowania kartonowe
w najlepszym wydaniu

AAP All About Packaging oferuje usługi dla branży e-commerce związane z pakowaniem, ekspozycją oraz logistyką. Dzięki wsparciu w zakresie magazynowania oraz dystrybucji towarów nasi klienci mogą skupić się na budowaniu swojej marki. W ofercie znajdują się opakowania dla branży e-commerce oraz usługi związane z ekspozycją towarów.

Klejenie display'i oraz kartonów

Nasz zespół projektowy skomponuje opakowanie produktu od podstaw

Co-packing konfekcjonowanie

Opakowanie jest idealnym nośnikiem identyfikacji wizualnej. Zadbaj o ten aspekt dzięki nadrukom na opakowaniach.

Opakowania tekturowe i displaye

Od najmniejszych do wielotysięcznych. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań.

 

Opakowania
e-commerce i koperty

Oferujemy opakowania kartonowe, które zastosować można w wielu celach. W tym opakowania ecommerce.

Opakowania wysyłkowe AAP

Opakowania kurierskie

Oferujemy kartony na paczki w wielu różnych wariantach wymiarowych, które odpowiadają wymaganiom stawianym przez funkcjonujące w branży firmy kurierskie. W zależności od docelowej zawartości, pudełka kartonowe do wysyłki mogą z powodzeniem sprawdzić się w dostawach bezpośrednich do klientów oraz tych realizowanych do automatów paczkowych, nazywanych paczkomatami. Uniwersalne wymiary sprawiają, że transport w każdym przypadku odbywa się bezpiecznie, a kartony na przesyłki można idealnie dopasować do parametrów gabarytowych dostarczanych towarów, włącznie z możliwością umieszczenia w jednej paczce wielu produktów. Odpowiedni dobór rozmiaru sprawia, że opakowanie wysyłkowe optymalnie pomieści wszystkie zakupy klienta. Optymalny rozmiar pozwala na “szczelne” zapakowanie towarów, a przez likwidowanie pustych przestrzeni eliminuje ryzyko wystąpienia uszkodzeń.

Uniwersalne i kompleksowe zastosowanie

Pudełka kartonowe do przesyłek nie są jedynym sposobem na dostarczenie towaru do klienta. W przypadku konieczności dostawy produktów o mniejszych rozmiarach, bardzo dobrze sprawdzą się oferowane przez naszą firmę koperty e-commerce, za ich pomocą można przesyłać dokumenty i oferty handlowe, zyskując pewność bezpiecznego dostarczenia korespondencji kontrahentowi. Koperty wysyłkowe występują w wielu różnych formatach, które pozwalają na zamieszczanie wewnątrz zawartości o określonej wadze maksymalnej.

Ważną cechą kopert e-commerce jest również koszt przesyłki, który jest zdecydowanie niższy dla koperty, aniżeli pudełka czy kartonu. Koperta e-commerce znajdzie dla siebie zastosowanie w wielu branżach tj. księgarnie, sklepy z biżuterią, drukarnie oraz wszelkie branże posiadające do wysyłki towary o niewielkich gabarytach.

Grow Your Business With AAP

Kontakt

+48 887 774 455

+48 722 115 215

kontakt@aapackaging.com.pl

Napisz do nas